שייט תעלות באנגליה

מבחר איזורי שייט מעניינים

שלושה איזור שייט לבחירתכם באי הבריטי:

Thames River

שייט במעלה נהר הטמזה, ביקור בארמון וינדזור, משכן הקיץ של מלכת בריטניה, שם ניתן לצפות בחילופי משמר הכבוד כמו בלונדון, וגם לשוטט בסמטאות העתיקות בסביבת הארמון. עבור הצעירים פארק שעשועים "לגולנד" עם אטרקציות מלהיבות. בהמשך השייט, ביקור בערים האוניברסיטאיות המפורסמות, איטון ואוקספורד ובינהם כפרים קטנים וטירות מפוארות. הכל טבול בנופים ירוקים, כפי שמסופר בספר המפרסם "שלושה בסירה אחת" של הסופר ג'רום רובינס.

Norfolk Broads

במזרח בריטניה, נימצא איזור השייט הפופולרי "נורפולק". נהרות קטנים מתפתלים בינות לנוף ירוק.
זהו איזור נופש אהוד על תושבי בריטניה עם המון פעילויות לילדים. לונה פארק ענק, פיקניק בחיק הטבע על גדות האגם, רכיבה על פוני, מוזיאון ימי לכבודו של אדמירל נלסון שלמד במקום את תורת הימאות והשייט.

Scotland

ואם רוצים משהו מיוחד, שייט באגם Loch Ness משכנה של המפלצת שמעוררת את הדמיון...
אנחנו לא מבטיחים שתמצאו את המפלצת, אבל בטוחים שתהנו מהנופים הירוקים והמופלאים של סקוטלנד. איזור האגמים הפך למוקד תיירות מבוקש ביותר, אם פעילויות ספורט בפארק המים ב- Great Gleen. לאחר פארק המים תעלו על רכבת ההרים שתוביל אותכם להר הגבוה "בן נביס" לביקור באחד הארמונות היפים בעולם Urguhart Castle. לסיום אולי תיפגשו נגן סקוטי המנגן בחמת חלילים בתלבושת המיוחדת.

חדש ומעניין! לראות את מעגן הסירות ואיזור השייט באמצעות המפה הלווינית של גוגל:
"קליק" על ארץ השייט הרצויה ותופיע מפה עם "עוגנים" שמסמנים את איזורי השייט ובסיסי השכרת הסירות. "קליק" על העוגן ומקבלים את שם המעגן בצד תופיע רשימת כל המעגנים באותה ארץ. בסוף רשימת המעגנים מופיע אייקון מרובע, קליק על הריבוע, המפה הופכת לצילום לווין. בפינה השמאלית למטה ראה +/- הגדלה/הקטנה (zoom-in-out). הקש מספר פעמים +++ עד שמופיע צילום שבו אפשר לראות את הנהר, התעלה, ואף הסירות העוגנות המעגן. כעת באפשרותך "לסייר" באיזור ו"לשייט" על הנהר או התעלה על ידי הזזת המפה.

לרשותכם עשרות דגמים וגדלים שונים, לבחירה לפי גודל המשפחה, קבוצת החברים לשייט או התקציב.
ראה: דגמי סירות

ארצות נוספות

צרפת / איטליה / גרמניה / אנגליה וסקוטלנד / אירלנד / בלגיה / הולנד

אהבתם את הרעיון ומעוניינים לקבל פרטים נוספים?
מחירים, תנאי הזמנה, ביטוחים, מה כלול ולא כלול.
קליק על: פרטים והרשמה  ונשוב אליכם בהקדם.

רוצים להתיעץ אישית?
תתקשרו לאברי 03-5443247
או שילחו מייל  avri@medyacht.co.il