שייט תעלות באירלנד

ארץ שמתאהבים בה...

...בנופים, באנשים הלבביים ובהכנסת האורחים, במוזיקה האירית והריקודים האירים המיוחדים. השייט באגמים והנהרות השלווים, נופי הארץ המסתורית עליה התבססו אגדות עם לרוב. הכנסת האורחים הלבבית, הופכים את אירלנד למקום מושלם לחופשת שייט.

מסלולי השייט בנהרות ואגמים רחבי ידיים, מהממים ביופים. הפלגה בין כפרים איריים ציוריים, מבצרים מרשימים ואתרי עתיקות מתקופת הקלטים. ניתן לשוט לכל אורכו של הנהר Shannon והאגמים הסובבים אותו, או לחלופין, להתמקד באזור אחד בלבד.
היציאה לשייט מתאפשרת משלושה בסיסים:
Portumna, Belturbet, Carrrick-on-Shannon
.

לא לשכוח את חובבי הדיג! אירלנד, גן עדן לדייגים עם שפע דגה, לובסטרים ומולים. אם לא תצליחו לדוג אותם בעצמכם, לבטח  תימצאו אותם בפאבים הקטנים והמסעדות המעולות לאורך מסלול השייט.
וכמובן לא עוזבים את  אירלנד בלי סיור לילה בפאבים העליזים של דבלין...

לרשותכם עשרות דגמים וגדלים שונים, לבחירה לפי גודל המשפחה, קבוצת החברים לשייט או התקציב.
ראה: דגמי סירות

איזורי השייט

חדש ומעניין! לראות את מעגן הסירות ואיזור השייט באמצעות המפה הלווינית של גוגל:
"קליק" על ארץ השייט הרצויה ותופיע מפה עם "עוגנים" שמסמנים את איזורי השייט ובסיסי השכרת הסירות. "קליק" על העוגן ומקבלים את שם המעגן בצד תופיע רשימת כל המעגנים באותה ארץ. בסוף רשימת המעגנים מופיע אייקון מרובע, קליק על הריבוע, המפה הופכת לצילום לווין. בפינה השמאלית למטה ראה +/- הגדלה/הקטנה (zoom-in-out). הקש מספר פעמים +++ עד שמופיע צילום שבו אפשר לראות את הנהר, התעלה, ואף הסירות העוגנות המעגן. כעת באפשרותך "לסייר" באיזור ו"לשייט" על הנהר או התעלה על ידי הזזת המפה.

ארצות נוספות

צרפת / איטליה / גרמניה / אנגליה וסקוטלנד / אירלנד / בלגיה / הולנד

אהבתם את הרעיון ומעוניינים לקבל פרטים נוספים?
מחירים, תנאי הזמנה, ביטוחים, מה כלול ולא כלול.
קליק על: פרטים והרשמה  ונשוב אליכם בהקדם.

רוצים להתיעץ אישית?
תתקשרו לאברי 03-5443247
או שילחו מייל  avri@medyacht.co.il