canal boat canal boat canal boat

שייט תעלות ונהרות

ארצות השייט

מה הן התעלות ומה זה בכלל שייט תעלות?

התעלות אלו נתיבי מים שנחפרו, באופן מלאכותי בכל רחבי אירופה, מטרת התעלות בתחילה היתה הובלת סחורות וחומרי גלם ע"י ספינות נהר מיוחדות. התעלות הראשונות נחפרו עוד בתקופת הרומאים באיים הבריטיים ובאירלנד... מאז הפיתוח נימשך עד ימינו. כיום עומדת לרשותינו מערכת תעלות ונהרות מרשימה ביותר שמחברת בין הערים והכפרים בכל רחבי אירופה.

שייט התעלות והנהרות ענף תיירות ונופש משגשג ופורח.

רשת התעלות והנהרות באירופה כיום מקשרת את היבשת לאורכה ולרוחבה - מהולנד בצפון ועד דרום צרפת והים התיכון וכן ממערב צרפת והאוקינוס האטלנטי ועד מזרח אירופה והים השחור. יאכטות מפנקות עם כל הנוחויות עומדות לרשותכם. אתם יכולים לשכור ולשייט בכל מקום שחפצה נפשכם, כאשר הסירה משמשת לכם "בית צף" לכל תקופת הטיול...

כל זה עומד כיום לרשותכם לשייט ונופש. רק תיבחרו באיזה ארץ רצונכם לשייט ולטייל ויאכטה יפיפיה ומפנקת מתוך מבחר דגמי הסירות  תעמוד לרשותכם בזמן ובמקום, מצויידת באופן מושלם, לשייט ונופש מפנק כפי שחלמתם...  

חדש ומעניין! לראות את מעגן הסירות ואיזור השייט באמצעות המפה הלווינית של גוגל:
"קליק" על ארץ השייט הרצויה ותופיע מפה עם "עוגנים" שמסמנים את איזורי השייט ובסיסי השכרת הסירות. "קליק" על העוגן ומקבלים את שם המעגן בצד תופיע רשימת כל המעגנים באותה ארץ. בסוף רשימת המעגנים מופיע אייקון מרובע, קליק על הריבוע, המפה הופכת לצילום לווין. בפינה השמאלית למטה ראה +/- הגדלה/הקטנה (zoom-in-out). הקש מספר פעמים +++ עד שמופיע צילום שבו אפשר לראות את הנהר, התעלה, ואף הסירות העוגנות המעגן. כעת באפשרותך "לסייר" באיזור ו"לשייט" על הנהר או התעלה על ידי הזזת המפה.

צרפת / איטליה / גרמניה / אנגליה וסקוטלנד / אירלנד / בלגיה / הולנד

במידה ואין לכם את הידע והנסיון להחליט לגבי הסירה או ארץ או איזור שייט נישמח לעזור, להדריך ולהתאים עבורכם את הסירה  ואיזור השייט המתאים ביותר. חדש! השכרת סירות ב- צ'כיה, פולין, וספרד.

אהבתם את הרעיון ומעוניינים לקבל פרטים נוספים?
מחירים, תנאי הזמנה, ביטוחים, מה כלול ולא כלול.
קליק על: פרטים והרשמה  ונשוב אליכם בהקדם.

רוצים להתיעץ אישית?
תתקשרו לאברי 03-5443247
או שילחו מייל  avri@medyacht.co.il