שייט תעלות ונהרות שייט נהרות ותעלות שייט תעלות

שייט תעלות ונהרות

לראות את אירופה מזווית אחרת...

ישראלים רבים כבר גילו את החופשה המהנה והכדאית ביותר באירופה - הצטרף גם אתה! קח את המשפחה או החברים לחופשה מיוחדת בראש אחר...

דגמי הסירות

לרשותכם סירות מעוצבות בנוחיות ביתית, עבור 2 ועד 12 נוסעים. הסירה תשמש לכם "בית על המים" לכל תקופת השייט והיא כוללת את כל הנוחיות: תאי שינה זוגיים, עם מקלחת ושרותים. מטבחון ופינת אוכל עם כל הכלים והציוד.

ראה: דגמי סירות

כל סירה מצויידת במערכת חימום מרכזית, מערכת מוזיקה, רדיו טייפ או מערכת CD ובחלקן גם במסכי טלוויזיה ל- DVD ובמערכת מיזוג אויר, אם תירצו גם מערכת WiFi לגלישה ותיקשורת במחשב הנייד שלכם.

היאכטות הן לנהיגה עצמית (ברוב הארצות אין צורך ברשיון משיט), תוך זמן קצר כל אחד לומד להשייט את היאכטה בהדרכת אנשי חברת ההשכרה. זה יותר פשוט מלינהוג ברכב...

מסלולי השייט עוברים בכפרים ציוריים בהם ניתן לשוטט בסימטאות ובשווקים הססגוניים, לבקר בטירות עתיקות, להשתעשע בפארקים ואטרקציות לילדים. מי שמחפש שלווה ומנוחה, הפלגה באיזורי טבע ואגמים שקטים, פיקניק על שפת האגם או טיול עם אופניים בשבילים מיוחדים בין הכפרים, זו החופשה שלכם!

לעומת זאת,אם מחפשים קצת אקשן ובילוי במועדונים עם מוזיקה או קניונים מפוארים, ניתן לבחור מסלול שייט שעובר בערים הגדולות מרכזי תרבות ואמנות.

ארצות השייט

צרפת / איטליה / גרמניה / אנגליה וסקוטלנד / אירלנד / בלגיה / הולנד

קליק על הארץ הרצויה ותקבלו פרטים, מסלולים, מקומות ביקור, אטרקציות לילדים ועוד.
אם תרצו, אנחנו גם נדאג לסידורי הטיסה והתחבורה להגעה לבסיס השייט.

חברת שייט ותיירות בהנהלתו של אברי אביב, בעלי נסיון של 30 שנים בשייט התעלות. הוותק והנסיון מאפשרים לנו לתת לכם ייעוץ והדרכה מיקצועית ברמה הטובה ביותר, ושרות מכל הלב.

אהבתם את הרעיון ומעוניינים לקבל פרטים נוספים?
מחירים, תנאי הזמנה, ביטוחים, מה כלול ולא כלול.
קליק על: פרטים והרשמה  ונשוב אליכם בהקדם.

רוצים להתיעץ אישית?
תתקשרו לאברי 03-5443247
או שילחו מייל  avri@medyacht.co.il